Рашисти готують окуповану Євпаторію до "важкої зими"

Окупанти масово перевіряють підвали багатоквартирних будинків у Євпаторії, яких налічується у місті понад 700, щодо перспектив їх використання як укриттів та бомбосховищ. Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму у Фейсбук.

“При цьому загарбниками традиційно застосовується нехитра пропаганда, про те, що нібито це проводиться “під чуйним контролем” колаборантів від злочинної “Єдиної Росії”, включаючи фейкового “заступника голови міськради” В’ячеслава Степанова, але при цьому, природно – “на громадських засадах”, тобто за рахунок власників житла”, - йдеться у повідомленні.

Також окупанти у листопаді “вчення з цивільної оборони”, в рамках яких перевірили готовність пунктів тимчасового розміщення та обігріву для населення.

Умовірно, окупанти планують використовувати Євпаторію в зимовий період як ключовий хаб для подальшої злочинної примусової “евакуації” з Херсонської області населення, а також для розміщення “резервів” військ агресора.

Зазначається, що з листопада в Євпаторії виникли перебої з централізованим водопостачанням, а також значно рідше стали ходити трамваї як основний “соціальний” вид транспорту місцевих жителів.

Як раніше повідомлялося, в окупованому Криму рашисти відчувають дефіцит ліків для поранених.


Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті