Рашисти 27 разів атакували Донецьку область, пошкоджено 13 житлових будинків

Російські окупанти здійснили 27 обстрілів населених пунктів Донецької області впродовж останньої доби. Про це повідомляє Національна поліція України у Донецькій області.

"Знищено та пошкоджено 24 цивільних об’єкти – 13 житлових будинків, цеха заводу, споруди  та склади підприємств, приміщення шахти, вагони, автомобіль, гараж. З авіації ворог бив по місту Мирноград та селу Розлив, поцілив в об’єкти інфраструктури. В обох випадках інформація щодо жертв не надходила", - розповіли у поліції.

Як повідомлялося раніше, ворог завдав 6 ракетних та 24 авіаційних удари по території України за добу. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті