Рашистський удар убив двох енергетиків у Донецькій області

"На Донеччині внаслідок ворожої атаки на енергетичний об’єкт загинули двоє працівників енергетичної галузі", - повідомило  Міністерство енергетики України у соцмережах 12 травня.

У якому населеному пункті це сталось, у Міненерго не уточнили.

Крім того, повідомляється, що внаслідок бойових дій частина споживачів у Донецькій, Миколаївській, Сумській, Чернігівській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання.

Раніше повідомлялось, що енергетики Донеччини щодня відновлюють світло, попри обстріли.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Країна
04.06.2026
11:10

Володимир Фесенко: Зеленський шукає новий формат діалогу з опозицією, а восени може відкритися "вікно можливостей" для переговорів

Кирило Буданов точно не став новим Андрієм Єрмаком і не може ним стати. Зокрема тому, що цього не хоче сам Володимир Зеленський.
Всі статті