Рашист розповів, що в РФ чоловікам пропонують вбивати українців за списання боргів за комуналку – СБУ (ВІДЕО)

У росії чоловікам пропонують вбивати українців на війні в обмін на списання боргів за комуналку. Про такий спосіб вербовки "добровольців" розповів співробітникам СБУ черговий полонений з росії, відповідне відео розмістило відомство 29 жовтня.

"Мне предложили, так как у меня много долгов и задолженность по квартплате, предложили списание долгов в обмен на подписание контракта", – розповідає стрілець ЗС РФ, уродженець Бєлгорода, якому наприкінці літа прийшла повістка з військкомату став.

Він уточнює, що "новобранців" обіцяли тримати на кордоні з Україною, натомість за тиждень після підписання контракту перекинули в зону бойових дій на Донецькому напрямку.

Підкреслюється, що під вогнем ЗСУ "добровольчий" підрозділ був вщент розбитий за тиждень. Ті ж, кому вдалося вціліти, вирішили добиратися пішки до російського кордону, та після більше ніж трьох тижнів блукань їх взяли в полон бійці Сил оборони України.

"Невідомо, чи списали цьому добровольцю його борги, – пише СБУ. – Але свою гру в рулетку зі смертю він таки виграв, бо вцілів, на відміну від більшості своїх "колег".

СБУ уточнює, що ті окупанти, які хочуть здатись у полон, щоб вижити, можуть звертатись за телефонами +380665803498 та +380931192984.

Раніше було опубліковано відео, на якому військовополонені рашисти зробили підсумок своєї служби: "Слава Україні! Путін пи***с".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті