Рашист під час окупації Ізюма представився "племінником Кадирова" і вбив судмедексперта - ОГП

Під час окупації Ізюма рашист застрелив місцевого судмедексперта за проукраїнську позицію. Про це 30 березня повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

"Ідентифіковано російського військовослужбовця, який під час окупації Ізюма застрелив судмедексперта за проукраїнську позицію. Це 26-річний уродженець Дагестану, командир бойової машини реактивного дивізіону військової частини №61899 27-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 1-ї танкової армії Західного військового округу ЗС РФ", - повідомили в ОГП.

За даними слідства, 7 травня минулого року цей військовий прийшов у патологоанатомічне відділення Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі. Окупант представився "племінником Кадирова".

"У цей час на своєму робочому місці перебували працівники, серед яких був 70-річний судово-медичний експерт, який після важкої хвороби втратив ногу і пересувався на протезі", - йдеться в повідомленні.

Судмедексперт сказав, що вважає перебування військових Російської Федерації на території міста Ізюм незаконним. У відповідь на це окупант почав поводитися агресивно - кілька разів ударив чоловіка по обличчю, після чого зробив чотири постріли з автомата в стелю.

Злякавшись, лаборантка вибігла на вулицю. Окупант наказав лікарю-патологоанатому негайно повернути її назад. Чоловік пішов за нею. Коли російський військовослужбовець і судмедексперт залишилися в кабінеті удвох, окупант застрелив чоловіка.

Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваного в розшук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція Луганщини створила чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території області.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті