Ракетним ударом зруйновано готель між Єнакієвим і Горлівкою з "ленінградськими будівельниками"

Ракетним ударом 29 вересня зруйновано будівлю готелю "Paradise", розташовану в смт Корсунь між окупованими Єнакієвим і Горлівкою. Про це повідомляють росЗМІ.

Тим часом губернатор Ленінградської області РФ Олександр Дрозденко у своєму Телеграм-каналі опублікував фото і повідомив, що готель зруйновано в Єнакієвому.

"Сьогодні в Єнакієвому. Ракета прилетіла не куди-небудь, а в готель, де живуть ленінградські будівельники, які відновлюють місто", - стверджує Дрозденко.

Телеграм-канал "Донбас. Важно" з посиланням на росЗМІ повідомляє, що удар по готелю - це "замах ЗСУ на "главу" Горлівки Івана Приходька. Нібито це він, а не "ленінградські будівельники", став ціллю для ракет HIMARS.

"Поблизу місця, де перебував "глава адміністрації" міста Горлівки, ЗСУ завдали удару двома ракетами з РЗСО HIMARS. Російський військкор Сладков, посилаючись на особисте листування, повідомляє, що Іван Приходько внаслідок замаху не постраждав", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті