Ракетний удар по Одещині: відомо вже про 4 постраждалих людей

Унаслідок удару балістичної ракети по Одещині сьогодні, 21 квітня, постраждали щонайменше 4 людини. Про це повідомили у Силах оборони Півдня.

"На жаль вже відомо про 4 постраждалих внаслідок ракетного удару по Одещині. З них три чоловіка та одна жінка", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що продовжується ліквідація наслідків атаки. Всі необхідні служби на місці.

Як повідомлялося, російські війська вдень 21 квітня завдали удару балістичною ракетою по Одещині, поціливши по  транспортно-логістичному об'єкту припортової інфраструктури. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті