Ракетні війська ЗСУ завдали ураження по чотирьох ворожих пунктах управління БПЛА

Протягом доби підрозділи ракетних військ завдали ураження по чотирьох пунктах управління БПЛА, трьох районах зосередження особового складу та по одному артилерійському засобу противника. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 15 квітня.

Авіація Сил оборони також завдала ударів по двох районах зосередження особового складу та одному пункту управління російських окупантів. 

Як повідомлялося, вдень 15 квітня в тимчасово окупованому Криму внаслідок ракетної атаки Сил оборони України було уражено командний пункт, в якому знаходилися високопоставлені російські офіцери.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті