Ракетна атака на Крим: пабліки пишуть про загибель 20 військових і знищення кількох установок ППО, "влада" повідомляє про розбиті вікна

Унаслідок нічної ракетної атаки по окупованому Криму 16 травня загинули 20 російських військових і знищено кілька установок ППО. Про це пишуть російські пабліки.

Водночас так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв після опівночі в Телеграмі повідомив, що на Північному боці міста "осколками збитої ракети пошкоджено два приватні будинки й автомашину". 

За словами Развожаєва, у ще одному будинку від вибухової хвилі пошкоджено 6 вікон.

"Ніхто з людей не постраждав. Це головне. Тип збитих ракет встановлюється. Суббоєприпасів, що не детонували, наразі не виявлено", - запевнив "губернатор".

Він процитував повідомлення міноборони РФ, згідно з яким близько 23.00 15 травня над територією Криму збито "п'ять оперативно-тактичних ракет".

Як повідомлялося, у мережі повідомляють про масовану атаку на військові об'єкти Криму.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті