Ракетами влучили по полігону окупантів у Трьохізбенці на Луганщині: мінімум 10 ліквідованих

Полігон російських військових в окупованій Трьохізбенці на Луганщині зазнав ракетного обстрілу 13 березня, мінімум 10 окупантів ліквідовано. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє "ASTRA" 14 березня.

"Три невстановлені ракети атакували військовий полігон у районі окупованого села Трьохізбенка Луганської області вранці 13 березня", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок атаки загинуло щонайменше 10 військовослужбовців. 

"Точна кількість загиблих і поранених невідома", - сказано у повідромленні.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Сватівському районі Луганщини після атаки HIMARS згорів російський склад боєприпасів.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті