"Ракета въ@ала в пароплав, горить". У кримських пабліках публікують наслідки прильотів в окупований Севастополь

Так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развозжаєв заявив про "успішне відбиття ракетної атаки" вранці 21 квітня. Про це він повідомив у Телеграм.

"Вранці на одному з кораблів на Північній стороні військові відбили атаку протикорабельної ракети. Від осколків, що впали, сталося невелике загоряння, яке оперативно ліквідували", - написав Развожаєв.

Водночас місцеві пабліки опублікували відео наслідків "від осколків, що впали". Очевидці повідомляють, що ракета влучила в корабель у Сухарній бухті Севастополя, внаслідок чого на кораблі виникла пожежа.

Як повідомляє Телеграм-канал "Кримський вітер", у Сухарній бухті Севастополя, імовірно, влучили по рятувальному судну "Комуна". "Коммуна" - раритет, найстаріше судно ВМФ росії і найстаріше у світі судно, що фактично перебуває на озброєнні і виконує бойові завдання. Введено в експлуатацію 1915 року.

Як повідомляє моніторингова група "Кримського вітру", напередодні в Сухарній бухті стояли великі десантні кораблі проекту 775 і ще один корабель.

Нагадаємо, вранці 21 квітня російські ЗМІ та Телеграм-канали повідомили про вибухи і пожежу в Севастополі

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті