Радниця Пушиліна з прав дитини визнала, що за час «СВО» 20 000 дітей у «ДНР» стали сиротами

Радниця Пушиліна Елеонора Федоренко визнала, що за час «СВО» 20 000 дітей у «ДНР» стали сиротами. Цю цифру вона озвучила під час пресконференції, присвяченій відповідальності нібито України і НАТО в загибелі дітей Донбасу.

Відповідаючи на запитання про кількість дітей, які залишилися без батьків після початку «СВО», тобто збройної агресії РФ проти України, колабораціоністка заявила про 20 тисяч сиріт. 

У повній відповідності з кремлівськими методичками провину за загибель жителів окупованого Донбасу представники «ДНР» поклали на Україну. «Осколки поставлених Заходом Києву боєприпасів з іменами дітей Донбасу, загиблих від українських ударів, направлять Генеральній асамблеї ООН», - заявив ще один радник ватажка «республіки» Ян Гагін.  

Як повідомлялося раніше, окупанти звинувачують в обстрілах непідконтрольних територій Донбасу ЗСУ, не вказуючи, що саме ЗС РФ і контрольовані ними бойовики «ДНР» після 24 лютого 2022 року розпочали активні бойові дії на території Донбасу, що неминуче призвели до масових жертв серед мирного населення на «звільнюваних» територіях. 

 

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті