Радник ватажка "ДНР" Ян Гагін повідомив, що українські війська нібито скинули на нього боєприпас із токсичною речовиною

Радник ватажка "ДНР" Ян Гагін повідомив, що українські війська скинули на нього боєприпас із токсичною речовиною. Про це він розповів російським пропагандистам.  

Нібито Гагіна і його товариша 19 червня атакував український дрон, із множинними осколковими пораненнями вони попрямували в районну лікарню Волновахи.

"Дорога до лікарні зайняла близько півгодини, проте крім осколкових поранень ми дістали глибокі хімічні опіки, що свідчить про застосування противником якихось токсичних хімічних речовин", - заявив радник ватажка "ДНР".

Чому він 20 днів мовчав про цей інцидент, Гагін не повідомив. 

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті