Радник мера Маріуполя розповів, чому в окупованому місті "дивні дива з опаленням"

Через відсутність документації "МаріупольТепомережі", яка була знищена під час руйнування міста росіянами, у Маріуполі склалась ситуація, коли один будинок під'єднаний до тепломережі, а інший - ні. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 23 листопада.

"Саме тому російські підрядники не знають, де місце врізання в теплотрасу. Зрадники - комунальники теж не в курсі. В підсумку або взагалі не роблять врізку, або врізаються не в ту гілку, або або або. Саме тому в одному будинку тепло є, а в сусідньому немає", - зазначив Андрющенко.

Радник міського голови наголосив, що навіть "запуск ще 100 уявних котелен не допоможе".

Також він повідомив про аналогічну ситуацію з "Міськводоканалом".

"Свіжий приклад - нещасний Зелинського, 13. Вчора трактор закатав працюючий комунікаційний люк. Тепер не просто проблема з каналізацією, але врізка теж неможлива", - зазначив Андрющенко.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Маріуполі представники Середньої Азії та Північного Кавказу заселяють і грабують порожні квартири.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті