Радбез ООН не допустив до участі в засіданні "представницю ДНР"

Рада безпеки ООН проголосувала проти участі в її засіданні так званого «представника днр з прав людини» Дар’ї Морозової. Про це повідомляє Укрінформ.

«За» висловилися – 4 члени Радбезу, «проти» – 8, утрималися – 3.

Проти участі представниці так званої «днр» виступила постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд, оскільки РБ жодним чином не може легітимізувати окупацію території України.

Оскільки це процедурне питання, його винесли на голосування (без використання права вето). Рішення Ради безпеки з процедурних питань вважається ухваленим, якщо за нього подано голоси 9 з 15 членів Ради.

Як повідомили Укрінформу в дипломатичних колах, росія намагалася залучити для участі в засіданні РБ Морозову для відвернення уваги від видання суддями Міжнародного кримінального суду ордера на арешт президента росії путіна.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті