Радбез ООН не допустив до участі в засіданні "представницю ДНР"

Рада безпеки ООН проголосувала проти участі в її засіданні так званого «представника днр з прав людини» Дар’ї Морозової. Про це повідомляє Укрінформ.

«За» висловилися – 4 члени Радбезу, «проти» – 8, утрималися – 3.

Проти участі представниці так званої «днр» виступила постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд, оскільки РБ жодним чином не може легітимізувати окупацію території України.

Оскільки це процедурне питання, його винесли на голосування (без використання права вето). Рішення Ради безпеки з процедурних питань вважається ухваленим, якщо за нього подано голоси 9 з 15 членів Ради.

Як повідомили Укрінформу в дипломатичних колах, росія намагалася залучити для участі в засіданні РБ Морозову для відвернення уваги від видання суддями Міжнародного кримінального суду ордера на арешт президента росії путіна.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті