Тимчасовий захист для українців у країнах ЄС продовжили до березня 2026 року

Рада ЄС продовжила тимчасовий захист для українців до 2026 року. Про це 26 червня повідомило Мінреінтеграції.

"Вказаним рішенням пролонгується дія тимчасового захисту для шукачів притулку з України до 4 березня 2026 року. Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС", - проінформували у міністерстві.

У повідомленні зазначається, що механізм тимчасового захисту був впроваджений 4 березня 2022 року. Ухвалене Радою ЄС рішення продовжує його дію та не передбачає змін стосовно категорій осіб, на яких поширюється тимчасовий захист.

Особи, які його отримали, мають однакові права на всій території Європейського Союзу. Йдеться про проживання, доступ до ринку праці, медичну допомогу та інше.

Як повідомлялося, голова баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александер Добріндт закликав висилати безробітних українських біженців з Німеччини. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті