Працювали наші розвідки: Зеленський відзначає позитивний трек у двосторонній співпраці з Ізраїлем

Президент Володимир Зеленський задоволений якістю діалогу, якої було досягнуто останнім часом у співпраці України та Ізраїлю. Про це глава держави сказав під час спілкування з представниками ЗМІ після зустрічі з президентом республіки Гвінея-Бісау Умару Сісоку Ембало в Києві 26 жовтня.

«Скажу вам чесно, я задоволений останніми днями. Ми почали працювати. Не говоритиму деталей, бо працювали наші розвідки, але я хочу сказати: після великої паузи я бачу ці кроки вперед», – зазначив Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів.

Водночас президент зауважив, що Україна очікувала тіснішої співпраці із цією країною із самого початку повномасштабного вторгнення, оскільки Ізраїль – це держава, яка в деталях знає, що таке війна й трагедія, а ізраїльське суспільство цілковито підтримує українців.

«Нам потрібна допомога й політичне лідерство Ізраїлю. І, як я сказав, в останні дні це почалося», – констатував глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що питанню двосторонньої співпраці України та Ізраїлю зараз присвячено чимало часу, адже є велике бажання, щоб між двома державами відносини були такими ж теплими, як і між суспільствами. Володимир Зеленський відзначив позитивний трек щодо Ізраїлю.

Як повідомлялося, президент Ізраїлю Іцхак Герцог показав на заході Atlatic Council докази, що Іран постачає росії дрони для війни проти України. Він зазначив, що Іран раніше радикалізував Близький Схід, озброював ісламістські угруповання, а тепер від іранської зброї гинуть, зазнають поранень і страждають цивільні в Україні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті