Росія надала Ірану озброєння, яке окупанти захопили на полі бою в Україні - Wall Street Journal

Росія надала Ірану озброєння, яке окупанти захопили на полі бою в Україні, а Тегеран має зайнятися його реконструкцією. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Wall Street Journal.

"За словами офіційних осіб, Москва надала Ірану зброю, захоплену на полі бою в Україні, яку вони намагаються реконструювати", - пише видання.

Також там зазначають, що росія та Іран продовжують розвивати тісніші зв'язки на різних напрямках. Дві країни нещодавно поєднали свої міжбанківські системи обміну платіжними повідомленнями, відкривши шлях усім іранським банкам щодо операцій з російськими кредиторами.

Крім того, як попереджали США, Іран погодився надати Москві балістичні ракети. Однак поки що немає жодних ознак того, що Тегеран відправив ракети до росії.

Як раніше повідомлялося, РФ і Іран просуваються в реалізації планів будівництва заводу з виробництва іранських безпілотників у росії. На ньому планують виготовляти щонайменше 6 тисяч безпілотників для війни в Україні.

Раніше стало відомо, що РФ уклала непублічну угоду з Іраном щодо початку виробництва ударних безпілотників на російській території.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті