Путин вперше з 2000 року зібрався до КНДР. Потім - до Вʼєтнаму

Російський диктатор Путін відвідає КНДР 18-19 червня на запрошення північнокорейського лідера Кім Чен Ина. Про це пишуть росЗМІ з посиланням на прсслужбу Кремля.

Після цього, 19-20 червня, Путін відвідає В'єтнам. За підсумками переговорів там планується спільна заява і підписання низки двосторонніх документів. Путін приїде до В'єтнаму на запрошення генсека Центрального комітету Комуністичної партії країни Нгуєн Фу Чонга.

Востаннє Путін відвідував КНДР під час свого першого президентського терміну 2000 року, лідером Північної Кореї тоді був Кім Чен Ір, батько чинного глави держави.

Директор Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергій Наришкін в інтерв'ю ТАСС говорив, що візит Путіна до КНДР, на який він очікує, дасть хороші результати.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті