Путін визнав, що українці виявилися міцнішими, ніж йому казали – NYT

У березні під час зустрічі з прем'єр-міністром Ізраїлю Нафталі Бенетом російський диктатор Путін сказав, що українці виявилися міцнішими, "ніж мені говорили". Про це з посиланням на двох осіб, знайомих зі змістом розмови, повідомляє The New York Times.

"Ймовірно, це буде набагато складніше, ніж ми думали. Але війна на їхній території, а не на нашій. Ми велика країна, і ми маємо терпіння", – сказав Путін.

За словами джерел видання, під час зустрічі з представниками США минулого місяця росіяни хотіли донести до президента Джо Байдена різке послання: хай би скільки російських солдатів не було вбито чи поранено на полі бою, Росія не відступить.

Один із членів НАТО, пише видання, попередив союзників, що Путін готовий змиритися із загибеллю чи пораненням до 300 000 російських військовослужбовців, що приблизно втричі перевищує його ймовірні втрати на цей час.

Як повідомлялося, Путін демонстративно вдав, що особисто зайнявся керівництвом бойових дій проти України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2026
20:00

«Щоб завершити війну гідним миром, потрібно захопити більше територій». Російські ЗМІ про Україну

Історія переконливо показує, що такий підхід майже завжди виявляється геополітичним самогубством - наприклад, саме атаки німецьких підводних човнів на цивільні та торговельні судна змусили США вступити у Першу світову війну.
Країна
26.08.2026
13:33

Директор ЦРУ Реткліфф у Москві, переговори з РФ і здача Донбасу – аналіз експерта

Про те, що стоїть за візитом Джона Реткліффа до Москви, чи може він стати сигналом до нового етапу переговорів, наскільки реальним є припинення бойових дій до зими - "ОстроВ" поговорив із політологом, керівником Аналітичного центру "Об’єднана...
Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Всі статті