Путін не розділить "радість народу" з приводу фейкових референдумів на Манежній площі

Російський диктатор путін не братиме участі в патріотичному мітингу на Манежній площі Москви для підтримки фейкових референдумів на окупованій території України, запланованому сьогодні, 23 вересня.

Як пишуть росЗМІ, спікер путіна Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання журналістів про участь глави РФ у заході, сказав, що в цей час він працюватиме у кремлі.

"Ні, президент у кремлі працюватиме, у нього ціла низка зустрічей, він, на жаль, не зможе", - сказав Пєсков.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти сьогодні починають проводити псевдореферендуми про приєднання до РФ захоплених територій "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей.

В окупованому Донецьку на так званому "референдумі" "проголосувати" можна прямо на вулиці.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті