Путін знайшов, кому довірити "захист" Кримського мосту

Президент росії путін поклав на ФСБ обов'язки щодо захисту Кримського моста. Про це із посиланням на пресслужбу кремля повідомляють російські ЗМІ 8 жовтня.

Як повідомляється, ФСБ керуватимуть "захистом" транспортного переходу через Керченську протоку, Кримського мосту і магістрального газопроводу Краснодарський край – Крим.

"Покласти на Федеральну службу безпеки РФ повноваження щодо організації та координації заходів захисту транспортного переходу через Керченську протоку, електромережевого енергомоста "Російська Федерація – півострів Крим" і магістрального газопроводу Краснодарський край – Крим у період їхньої експлуатації", - дослівно йдеться в указі путіна.

Нагадаємо, кремль надіслав інструкції для ЗМІ, що писати про вибух Кримського мосту.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті