«Путінюгенд». В окупованому Маріуполі та Волновасі сформовано 26 загонів «Юнармії»

Двадцять шість загонів осередку пропутінського руху «Юнармія» сформовано в окупованих Маріуполі, Волновасі та прилеглих до них населених пунктах. Про це місцевим журналістам повідомив начальник місцевого «штабу» руху Віктор Пудак.

«У нас у Маріуполі місцевий осередок «Юнармії» об'єднує в собі загони юнармійців з Урзуфа, Мелекіного та Ялти. Зараз там сформовано 13 загонів із загальною чисельністю близько 300 осіб. У Волновасі також 13 загонів і теж десь близько 300 осіб у них», - зазначив він.

У 2013 році Пудак на одному з районних конкурсів представляв проєкт на тему «Я - патріот, громадянин України». Тоді керівник військово-патріотичного клубу «Витязь» готував молодих хлопців із Донецька для служби в українських Збройних силах, навчав їх стройової, фізичної та вогневої підготовки. У 2014 році Пудак став на бік проросійських сепаратистів.

Російський рух «Юнармія» покликаний готувати підлітків до служби у ЗС РФ. Військова підготовка на окупованих територіях супроводжується активною антиукраїнською пропагандою.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті