Путіна переконали, що ЗСУ "почали наступ", але він провалився "гірше за класичні показники"

Президент країни-агресора Путін заявив, що наступ ЗСУ почався і почався вкрай невдало. Про це він розповів журналістам після зустрічі з білоруським диктатором Олександром Лукашенком в одній зі своїх резиденцій. 

"Наступ ЗСУ почався. Про це говорить використання стратегічних резервів. Українські війська на жодній ділянці не досягли поставлених цілей - завдяки мужності російських солдатів, правильній організації військ", - повторив він неодноразово озвучену за останні дні тезу російської пропаганди.

"У ці дні ми спостерігаємо значні втрати військ українського режиму. При наступальних операціях втрати приблизно 3 до 1. Це класика. Але в даному випадку це значно перевищує класичні показники. Я не буду відтворювати ці цифри, але вони вражають", - продублював він ще один пропагандистський штамп. 

Як повідомлялося раніше, ЗСУ не підтверджує, що окремі військові операції на лінії зіткнення означають початок масштабного контрнаступу ЗСУ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті