Путіну доповіли, що у росіян "розгорнуто гуманітарний центр" у Запоріжжі

У Мережі з'явилося відео, на якому глава Республіки Північна Осетія Меняйло розповідає російському диктаторові про те, що у росіян "у Запоріжжі розгорнуто гуманітарний центр" для допомоги "учасникам СВО".

Зазначимо, що з приводу слів про Запоріжжя є два трактування - або малася на увазі окупована частина Запорізької області, або путін реально думає, що росіяни захопили Запоріжжя, а йому бояться сказати правду.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті