Путінська Росія встановила злочинний рекорд зі знищення закладів охорони здоров'я України - ВОЗ

Путінська Росія після початку "СВО" здійснила понад тисячу атак на медичні заклади України. Про це йдеться у пресрелізі Всесвітньої організації охорони здоров'я. 

Загалом за 15 місяців війни ВООЗ зареєструвала 1004 випадки нападу на лікарні, поліклініки та пологові будинки. Щонайменше 101 людина, зокрема медичні працівники та пацієнти, загинули, багато хто отримав поранення. Були пошкоджені будівлі, медичне обладнання та машини швидкої допомоги.

"Атаки на медичні установи є порушенням міжнародного гуманітарного права. Вони позбавляють людей необхідної їм допомоги і мають широкомасштабні довгострокові наслідки", - представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

За даними ВООЗ, знищення ЗС РФ медичних закладів України є наймасштабнішим серед тих, що коли-небудь реєструвалися в будь-якій надзвичайній гуманітарній ситуації.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті