Путіна буде притягнуто до суду: глава МКС в Гаазі процитувала китайське прислів’я

Новообрана очільниця Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі Томоко Акане заявила в інтерв'ю Kyodo News, що російського диктатора Володимира Путіна буде притягнуто до відповідальності, - пише Ліга.

Журналісти запитали в Акане, чи буде Путін зрештою покараний за воєнні злочини проти України та світу.

Очільниця МКС процитувала китайське прислів’я: "Небесна помста повільна, але безсумнівна". Тим самим вона натякнула, що російський диктатор отримає те, на що заслуговує.

Водночас Акане визнала, що "за останні два роки не було випадків, які призвели до арештів людей, проти яких видали ордер на арешт".

Оскільки бойові дії тривають в Україні, а також між Ізраїлем і бойовиками ХАМАС у секторі Гази, "є багато випадків, які потребують відповіді", сказала вона.

Як повідомлялося, судді Міжнародного кримінального суду (МКС) 11 березня на пленарному засіданні обрали суддю Томоко Акане головою суду. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті