Путін звільнив заступника міністра оборони і призначив на його посаду аудитора Рахункової палати 

Російський диктатор Володимир Путін підписав указ про призначення на посаду заступника міністра оборони Олега Савельєва, який до цього обіймав посаду аудитора Рахункової палати, - пише "Медиазона".

Савельєва призначили на посаду, яку раніше обіймав генерал-полковник Юрій Садовенко. Він був заступником міністра оборони з січня 2013 року, а до цього супроводжував Сергія Шойгу на різних посадах: 2002 року став помічником глави МНС, 2007 року очолив апарат міністра, 2012 року слідом за Шойгу перейшов керувати апаратом губернатора Московської області.

Відомо, що Савельєв у 2008-2014 роках був заступником міністра економічного розвитку. Із 2014 до 2015 року він обіймав посаду міністра у справах Криму, а 2019 року став аудитором Рахункової палати. 

Видання зазначає, що ще 2020 року "Медіазона" і Scanner Project виявили, що Садовенко вказував у деклараціях ту саму кількість дітей та їхнє майно, що й Марія Китаєва - колишня радниця Шойгу. У шлюбі вони не перебували. Будівельна компанія брата Китаєвої будувала в Москві елітний житловий комплекс на місці картографічної фабрики Міноборони на Великій Полянці. Після початку повномасштабного вторгнення в Україну Садовенко і Китаєва потрапили під санкції України, Канади, США, Євросоюзу і Великобританії. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті