Путін зробив спробу запевнити Сі Цзіньпіна, що зберігає контроль над ситуацією в росії

Російський диктатор путін сьогодні, 4 липня, постав перед зарубіжними лідерами вперше після заколоту ПВК "Вагнер", що став найбільшою загрозою його режиму за 23 роки перебування при владі, - повідомляє The Moscow Time.

Виступаючи перед главами держав-членів Шанхайської організації співробітництва (ШОС), куди входять, зокрема, Китай та Індія, Гутін поспішив розвіяти сумніви, що втратив контроль над ситуацією в РФ.

"Російський народ як ніколи консолідований", - запевнив путін, звертаючись до голови КНР Сі Цзіньпіна та індійського прем'єра Нарендри Моді. Хоча до бунту "Вагнера" діяльність Євгена Пригожина схвалювали 58% російських громадян, а після - майже третина зберегли підтримку, за словами путіна, жодного розколу в російському суспільстві не було і немає.

"Згуртованість і високу відповідальність за долю вітчизни російські політичні кола, все суспільство наочно продемонстрували, виступивши єдиним фронтом проти спроби збройного заколоту", - заявив диктатор.

Путін додав, що "дякує" і "високо цінує" реакцію на події в Росії з боку країн ШОС, які, на його думку, підтримали дії Кремля "щодо захисту конституційного ладу, життя і безпеки громадян".

Як повідомлялося, представник ГУР МО Андрій Юсов. заявив, що ватажка "ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина ще рано списувати, тому що він може завдати проблем Україні.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті