Путін заявив, що "технічно" готовий до ядерної війни

Російський диктатор путін  заявив, що росія технічно готова до ядерної війни, і якщо США відправлять війська в Україну – РФ вважатиме це "значною ескалацією". Про це повідомляють росЗМІ. 

"З військово-технічної точки зору ми, звичайно, готові. Ядерні ракети у нас постійно перебувають у стані бойової готовності", – заявив путін в інтерв'ю пропагандисту Дмитрію Кисельову у відповідь на запитання, чи дійсно країна готова до ядерної війни.

За словами путіна, якби США зважилися відправити свої війська в Україну, РФ розцінила б такий крок так само, як введення американських військ на російську територію, тобто як інтервенцію.

"Я ж сказав, що Байден – представник традиційної політичної школи... Там, окрім Байдена й інших, вистачає фахівців у сфері російсько-американських відносин і у сфері стратегічної стриманості. Тому не думаю, що тут усе мчить так у лоб, але ми до цього готові", – підсумував путін.

Водночас президент РФ заявив, що необхідності застосовувати тактичну ядерну зброю у війні проти України ніколи не було, а на уточнювальне запитання, чи означає це, що йому не спадала така думка, російський диктатор відповів: "Ні, а навіщо?".

"У нас є свої принципи. Вони кажуть, що ми готові застосовувати, зокрема, будь-яку зброю, якщо йдеться про існування російської держави, заподіяння шкоди нашому суверенітету і незалежності. У нас же все прописано в нашій стратегії, ми її не змінювали", – запевнив путін.

За словами путіна, якщо Сполучені Штати проведуть ядерні випробування, то росія може зробити те саме. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що путін укотре заявив про готовність до переговорів з Україною, але "боїться" за безпеку росії. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті