Путін заявив, що планів узяття Харкова зараз немає, пояснивши вторгнення на Харківщину "відповіддю за обстріли РФ"

Російський диктатор путін заявив, що на сьогодні в армії РФ немає планів взяття Харкова. Про це він заявив російським ЗМІ 17 травня. 

"Планів взяття Харкова на сьогоднішній день немає. Операція ЗС РФ на харківському напрямку - вина влади України, відповідь на обстріл регіонів РФ", - заявив путін. 

Путін також пов'язав операцію ЗС РФ на харківському напрямку зі "створенням санітарної зони у відповідь на обстріли ЗСУ".

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що російські окупанти розширили зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів, намагаючись змусити ЗСУ задіяти додаткову кількість бригад із резерву.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті