Путін залякує громадян РФ "німецькими танками Leopard, на борту яких хрести"

Виступаючи у Волгограді на концерті, присвяченому 80-річчю перемоги у Сталінградській битві, російський диктатор путін говорив про війну, яку він розпочав майже рік тому проти України, повторював відомі тези про загрозу з боку Заходу і вперше прокоментував очікувані поставки Києву німецьких танків Leopard. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

"Неймовірно, але факт - нам знову загрожують німецькими танками Leopard, на борту яких хрести", - сказав путін у прямому ефірі російських ЗМІ.

Виступаючи у Волгограді, путін знову виступив із туманною загрозою ескалації конфлікту, не вдаючись цього разу до міркувань про ядерну зброю. Росія за відповіді на погрози однією бронетехнікою не обійдеться, всі повинні це розуміти, заявив він.

Зазначається, що Волгоград перед приїздом путіна був тимчасово перейменований на Сталінград - це відбувається не перший рік у пам'ятні дати. На Мамаєвому кургані, де путін покладав квіти, не було жодної людини, крім неї самої, почесної варти та співробітників ФСО. Так само було і на Піскарівському цвинтарі у Петербурзі, який путін відвідував у січні у річницю прориву блокади Ленінграда.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті