Путін виключив Шойгу з ради з розвитку спорту

Російський диктатор Путін виключив колишнього міністра оборони Сергія Шойгу з ради з розвитку фізичної культури і спорту при президенті РФ. Про це пишуть росЗМІ.

«Володимир Путін вніс зміни до складу Ради з розвитку фізичної культури і спорту, яка вирішує питання участі росіян в Олімпійських іграх, курує організацію великих спортивних заходів у країні та забезпечує взаємодію органів влади і спортивних організацій», - ідеться в повідомленні.

Зокрема, президент виключив із Ради екс-міністра оборони Сергія Шойгу, який обіймає тепер посаду секретаря Ради безпеки РФ.

Також свої місця в Раді втратили міністр енергетики Сергій Цівільов, губернатор Ростовської області Василь Голубєв і глава Приморського краю Олег Кожемяко.

Натомість Путін включив до складу Ради 11 нових членів. Серед них генеральний директор РЖД Олег Бєлозьоров, який з 1 жовтня обіймає посаду президента об'єднаної Федерації гімнастики Росії. Також глава «Норильського нікелю» і голова опікунської ради Нічної хокейної ліги Володимир Потанін, глава Промсвязьбанку, голова опікунської ради Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА) Петро Фрадков, глави Башкортостану, Челябінської області, Московської області, Тульської області та інші. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті