Путін вважає, що обстріл дронами Москви - це тероризм

Російський диктатор путін заявив, що удари по житлових районах Москви є терористичною діяльністю. Про це він сказав у телеефірі 30 травня.

"Київський режим вибрав шлях спроб залякування громадян Росії і ударів по житлових будівлях. Це явна ознака терористичної діяльності. Хочу сказати, що система ППО Москви спрацювала штатно, задовільно, хоча і є над чим працювати", - сказав Путін.

Він також додав, що росія стикалася з такими самими проблемами на аеродромі Хмеймім у Сирійській арабській республіці (САР).

"Непорівнянна території самої нашої авіабази на Хмеймім і Москви - величезного європейського мегаполісу. Але загалом зрозуміло, що потрібно робити для ущільнення ППО столиці, і ми будемо це робити", - пообіцяв російський диктатор.

Як повідомлялося, Міноборони РФ звинуватило Київ в організації запуску безпілотників по Москві та Підмосков'ї вранці 30 червня, в той час як українська столиця і низка регіонів приходили до тями після нічної масованої атаки іранськими дронами-камікадзе.

Нагадаємо, що в Москві безпілотники влучили в житлові будинки, у Підмосков'ї збили кілька дронів. Пошкоджено кілька будівель. Москвичі кажуть, що чули "хлопки".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті