Путін відповість за війну в Україні: голова Міжнародного кримінального суду процитувала китайське прислів'я

Нова голова Міжнародного кримінального суду Томоко Акане впевнена, що путін відповість за війну в Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

На запитання журналіста японського агентства Kyodo News про перспективи кримінального переслідування путіна, Томоко Акане відповіла китайським прислів'ям - "Відплата небес повільна, але вірна".

У повідомленні нагадується, що суддя з Японії Томоко Акане була серед трьох суддів Міжнародного кримінального суду (МКС), які у березні 2023 року підписали ордер на арешт путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової за звинуваченням у незаконній депортації дітей. А з березня вона очолила МКС. Російська влада завела на Акані кримінальну справу і оголосила її в розшук.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті