Путін узаконив викрадення та присвоєння країною-окупантом музейних цінностей та архівних документів України

Путін підписав федеральний закон, який регулює "відносини у галузі культури" з окупованими територіями України. Документ опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Відповідно до цього закону, предмети та колекції музеїв, які розташовані на тимчасово окупованих територіях України, включаються до складу Музейного фонду РФ без проведення експертизи цінності.

Законом також передбачається включення архівних документів із захоплених країною-агресором архівів Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей до складу Архівного фонду РФ.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті