Путін у середу розповість, як треба розвивати окуповані території України і «дозволить» відкрити «цілу низку об'єктів» - Пєсков

Путін проведе в середу нараду з питань соціально-економічного розвитку окупованих і анексованих регіонів України. Про це повідомив прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков.

«Головною буде нарада з питань соціально-економічного розвитку нових суб'єктів РФ (окупованих і анексованих регіонів України - «ОстроВ»)», - зазначив спікер Кремля.

Із доповіддю виступить, зокрема, віце-прем'єр Марат Хуснуллін, - пообіцяв він.

Пєсков додав, що Путін у форматі відеозв'язку «візьме участь» у відкритті цілої низки об'єктів на окупованих територіях. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті