Путін у Китаї намагався вирішити проблему грошових розрахунків для російського бізнесу

Російський диктатор Володимир Путін сказав, що проблему зовнішньоторговельних розрахунків із китайськими банками, які побоюються вторинних санкцій із боку США, вирішити можна, але не став повідомляти деталі, - пише The Moscow Time.

"Питання, що стосуються розрахунків, обговорюються на рівні учасників економічної діяльності. Рішення можливі, вони є. Звичайно, вони так чи інакше мають підтримуватися на державному рівні. Сподіваюся, так воно і буде", - сказав Путін журналістам за підсумками візиту до Китаю. 

За його словами, "зрозуміти мотиви поведінки великих фінансових установ можна - ніхто не хоче нести якісь втрати".

Великі бізнесмени в лютому скаржилися, що китайські банки стали закривати рахунки російським і білоруським компаніям під загрозою вторинних санкцій з боку США. Банки в Китаї, ОАЕ і Туреччині посилили вимоги до дотримання санкцій, що призвело до затримок або навіть відмови від переказів у РФ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті