"Путін, розберись і з Україною, і з Брюсселем, і з нашим урядом": польські фермери пробили чергове дно, блокуючи кордон

У мережі зʼявилося фото, на якому видно, що на тракторі страйкуючих на українсському кордоні польських фермерів розміщений плакат з надписом "Путін, розберись і з Україною, і з Брюсселем, і з нашим урядом". Воєнний  журналіст Андрій Цаплієнко прокоментував фото: "Польські фермери, що блокують український кордон, пробивають дно. Це запрошення "путін ввєді войска" по польські? Тепер доведено, чиї вуха стирчать у цього страйку".

Як повідомлялося, польські протестувальники перекрили залізницю поблизу пункту пропуску "Медика-Шегині" та висипають зерно з вантажного вагона.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті