Путін призначив міністром оборони Білоусова

Російський диктатор Володимир Путін призначив Андрія Білоусова міністром оборони РФ. Про це 14 травня повідомляють на сайті Кремля.

«Глава держави призначив... Бєлоусова Андрія Ремовича - Міністром оборони Російської Федерації", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, колишній міністр оборони росії Сергій Шойгу стане куратором Федеральної служби з військово-технічного співробітництва, але не її безпосереднім керівником.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті