Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Що стосується українського конфлікту, то Дональд Трамп знову акцентував необхідність припинення військових дій. Він заявив, що готовий впливати і на європейських партнерів, і на Київ у тому числі в ході майбутніх контактів на саміті "семерки", - сказав помічник російського диктатора Путина Юрий Ушаков 14 червня роспропагандистам за підсумками телефонної розмови глав РФ і США.
Трамп заявив, що якнайшвидше завершення конфлікту в Україні відкриє перспективи вибудовування нової якості двосторонніх відносин між РФ і США, заявив Ушаков.
"Трамп говорив, що, якщо завершити як можна скоріше війну, то тоді відкриються перспективи вибудовування по-справжньому нової якості американо-российских відносин", - цитують росСМИ Ушакова.
Він також раніше повідомив, що Путин зателефонував Трампу і привітав його з 80-річчям, і вони обговорили різні теми, в тому числі щодо України.
"Бесіда носила дружній і відвертий характер і тривала близько години", - сказав Ушаков. Подарки президент РФ американському колезі не відправляв.
Крім того, Ушаков, спілкуючись з росСМИ за підсумками телефонної розмови Путина і Трампа, знову повторив, що "якщо президент України Владимир Зеленский знову буде висловлюватися на користь зустрічі з президентом РФ Владимиром Путиным, то він, як і раніше, може приїхати в Москву для цього".
Як повідомлялося, президент України Зеленский півгодини розмовляв з Трампом по телефону.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту