Путін посилює вторгнення в Україну й відправляє на смерть дедалі більше росіян - Міноборони Британії

Міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс заявив, що росія нарощує своє вторгнення в Україну, надсилаючи більше військових на смерть, ніж у будь-який час від початку війни. Про це він написав у соцмережі Х (колишній Twitter).

Британський міністр опублікував коментар у відповідь на зведення британської розвідки щодо ситуації на фронті в Україні.

Шеппс зазначив, що російський диктатор путін інтенсифікує своє вторгнення – "безглуздо відправляючи на смерть більше росіян, ніж у будь-який час від початку війни".

"Хоробрість українців і підтримка Заходу стримують їхнє просування, але ми не можемо бути бездіяльними. Україні потрібна наша непохитна підтримка, щоб боротися й перемогти", – наголосив він.

Нагадаємо, Міноборони Великої Британії повідомило, що РФ під час наступу на Авдіївку втратила тисячі солдатів. 

Як повідомлялося, британська розвідка розповіла про побутові проблеми окупантів на фронті. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті