Путін підтвердив свій "бункерний" статус, відмовившись брати вірчі грамоти послів особисто

Російський діктатор путін сьогодні, 5 квітня, мав приняти вірчі грамоти у 17 новоприбулих послів іноземних держав, зокрема – США і ЄС. Але посли не змогли їх вручити, бо путіну сказав, що "діють санітарні обмеження".

"Нам не вдасться поговорити особисто, але під час вашої роботи, впевнений, така можливість ще неодноразово представиться", - вважає путін.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті