Путін видав указ про "житлове забезпечення" громадян РФ на окупованих територіях України

Путін видав указ про "житлове забезпечення" громадян РФ на окупованих територіях Сходу і Півдня України. Про це повідомили окупаційні ЗМІ Луганської області 6 червня.

"Президент РФ Путін підписав указ "Про житлове забезпечення окремих категорій громадян РФ, які проживають на територіях Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки, Запорізької області та Херсонської області", – ідеться в повідомленні. – Відповідний документ розміщено на офіційному інтернет-порталі правової інформації".

Далі в "документі" пояснюється, хто саме і на яку житлову площу "має право".

Раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині харчову промисловість переводять на російські стандарти і переорієнтовують на ринок РФ.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті