Путін не поїде до Туреччини 12 лютого

Візит російського диктатора Путіна до Туреччини, який планувався на 12 лютого, відкладено. Про це повідомило ТАСС дипломатичне джерело в Туреччині, не уточнивши подробиць.

"Візит відкладено. Подробиці поки невідомі", - сказав співрозмовник агентства. Раніше про скасування візиту повідомила журналіст газети Hürriyet і оглядач телеканалу CNN Türk Ханде Фират.

Нагадаємо, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган планував обговорить з російським диктатором Путіним новий механізм для експорту українського зерна через Чорне море під час візиту останнього до Туреччини 12 лютого.

Також коментуючи візит президента РФ Путіна до Туреччини, у Єврокомісії нагадали Анкарі, що в Міжнародному кримінальному суді видали ордер на арешт російського диктатора, вважаючи його винним у незаконній депортації тисяч дітей з України.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті