Путін наказав вважати день анексії Росією частини українських територій "пам'ятною датою"

Володимир Путін підписав закон про встановлення так званої "пам'ятної дати" - дня підписання російським диктатором указів про анексію території Півдня і Південного Сходу України. Документ розміщено на сайті офіційного опублікування правових актів.

"Внести до статті Федерального закону від 13 березня 1995 року "Про дні військової слави і пам'ятні дати Росії" такі зміни: доповнити новим абзацом тринадцятим такого змісту: "30 вересня - День возз'єднання ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської області з Російською Федерацією (2022 рік)", - цинічно прописав Путін у своєму законі.

Як повідомлялося раніше, 30 вересня 2022 року російський диктатор підписав "договори" з ватажками окупованих територій про їхнє незаконне входження до складу РФ.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті