Путін фактично відмахнувся від численних скарг жителів Маріуполя, на місці зруйнованого житла яких зводять будинки на продаж 

Останнім часом в Інтернеті з'явилося безліч звернень до російського диктатора, у яких люди, що залишилися без даху над головою, скаржаться, що на місці їхніх знесених будинків, часто в центральній частині міста, будують комерційне іпотечне житло, а їм обіцяють надати так звані «компенсаційні квартири» у віддалених районах. 

Донедавна Путін ніяк не реагував на ці «чолобитні», проте 9 січня на нараді з урядом спробував вирішити це питання.

«Мешканці знесених будинків у Маріуполі мають отримувати житло в межах міста», - доручив він віце-прем'єру Марату Хуснулліну тримати на контролі ситуацію з розселенням.

«Там, де люди жили і їхні будинки було знесено, а ділянки віддано інвесторам, потрібно, звісно, зробити все для того, щоб люди отримували квартири близько до колишнього місця проживання, щоб їх там за межі міста не переселяли», - наказав російський диктатор. 

Ця його остання фраза дає підставу припустити, що Путін, даючи доручення про розселення, абсолютно не володіє ситуацією. Мова у скаргах жителів Маріуполя про виселення за межі міста не йдеться - вони просять господаря кремля, щоб їм видавали компенсаційні квартири за адресою їхніх знесених будинків, а не віддавали ці ділянки для комерційного житла. 

Як повідомлялося раніше, у «ДНР» будують переважно комерційні будинки. Компенсаційних квартир недостатньо для розселення сотень тисяч жителів, які через російську агресію втратили своє житло. Тому «народна рада» ухвалила «закон», яким зобов'язала місцеву владу організувати квартирну чергу і видавати ордери в міру появи компенсаційних квартир.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
18.08.2025
11:10

"Велика угода" чи легалізація окупації? Аналіз зустрічі Трампа та Путіна на Алясці — політолог Костянтин Матвієнко

Що реально стоїть за вимогами Путіна, якою може бути лінія Вашингтона після "Аляски" і чи піде Україна на вимоги російського диктатора, які начебто підтримав американський лідер?
Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Всі статті