Путін чомусь вирішив, що сьогодні вночі ЗСУ намагалися завдавати ударів по Курській АЕС. Губернатор його заспокоїв: прилітав Кирієнко - ситуація стабільна  

Путін вважає, що сьогодні вночі ЗСУ нібито намагалися завдавати ударів по Курській АЕС. З такою заявою він виступив на нараді з питань ситуації в прикордонних з Україною районах РФ.

«Противник намагався сьогодні завдавати ударів по атомній електростанції. Міжнародне агентство з атомної енергетики поінформовано. Вони обіцяють і самі приїхати, і надіслати фахівців», - не уточнив російський диктатор, звідки у нього інформація про атаку ЗСУ на Курську АЕС.

Виконувач обов'язків губернатора Курської області Олексій Смирной ситуацію не прояснив. Він заспокоїв Путіна, розповівши йому, що «ситуація стабільна, на контролі». «Прилітав Сергій Владиленович (Кирієнко - «ОстроВ»), ми разом із ним, із керівництвом Росатому проводили там наради. Все працює в штатному режимі», - не уточнив він, коли саме прилітав перший заступник адміністрації Путіна. 

Як повідомлялося раніше, Кирієнко відвідував Курську АЕС тиждень тому, 15 серпня. Після цього візиту Смирнов заявив, що станція «працює штатно, ситуація на об'єкті стабільна». На основі російських новин не можна точно визначити, чи реально вищевказану нараду Путін проводив саме в четвер, 22 вересня. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті