Путін був за 12 кілометрів від місця, куди прилетів український дрон "Лютий" - ЗМІ

У жовтні 2023 року під удар дрона "Лютий" біля Сочі потрапила стоянка вертольотів, які обслуговували путінську резиденцію, а сам диктатор путін був за 12 кілометрів від місця, куди прилетів БЛПА. Про це повідомляє УП з посиланням на джерела у ГУР.

"Ми влупили по їхньому вертолітному майданчику, посікли кілька вертольотів. Але ми спочатку не знали, що за день до того, як ми влупили по цьому Адлеру, там Путін зустрічався з Токаєвим. Путін був за 12 кілометрів від місця, куди прилетів другий Лютий. Нам потім це підтвердили", — сказали співрозмовники у розвідці.

За словами джерел, росіяни навіть не знали, що це було.

"Коли прилетіло в Сочі, вони думали, що це десь з корабля чи, може, з Грузії з гір. Вони навіть не припускали, що це прям з України прилетіло. А потім одразу після цього прилітає в Санкт-Петербург — на інший взагалі край країни", — сказав учасник запусків.

Він додав, що для росіян — "це був нормальний шок".

1 жовтня 2023 року в аеропорту Сочі було затримано відправлення понад десяти рейсів.

Пізніше Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР) повідомило про успішну атаку безпілотниками стоянки російських вертольотів у Сочі.

Як зазначається, 20 вересня у Сочі загорівся резервуар із пальним. Це сталося неподалік аеропорту в районі Адлера. Перед вибухом місцеві жителі нібито чули характерний "звук мопеда". По нафтобазі вдарив дрон.

Також повідомлялось, що місце падіння безпілотника — приблизно за 25 кілометрів від резиденції путіна Бочаров Ручей.

Нагадаємо, дрони ГУР уночі 12 травня атакували три важливі об'єкти на території РФ

Як повідомлялося, у ніч на 11 травня безпілотники ГУР атакували нафтопереробний завод "Лукойла"

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Всі статті