Пушилін заявив, що на підприємства «ДНР» так звані «інвестори» шикуються в чергу 

Так звані «інвестори» шикуються в чергу на підприємства «ДНР». З такою заявою виступив ватажок «ДНР» Денис Пушилін в ефірі російського телебачення.

«Характерним є, що зараз триває дискусія в плані того, що на підприємства, які плануються і які зараз стоять у плані підключення інвесторів, уже на багато підприємств є по два, по три інвестори, і ось тут уже стає складність вибору тому, що тут не можна помилитися», - розповів він.

Окупаційна влада «ДНР/ЛНР» по-своєму трактує поняття «інвестор», розуміючи під ним нового власника, якому практично безоплатно передають в «управління» або в «оренду» вкрадені в законних власників українські підприємства. «Нам потрібно тим інвесторам передавати підприємства в управління, оренду, які, дійсно, відповідально готові підходити.», - зазначив Пушилін.

Інвестор - це особа або організація, які розміщують капітал (вкладають інвестиції) з метою подальшого отримання прибутку. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті